KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14677333
nr 1467 7333
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
"Fiskare". Signerad, daterad -77. Akvarell, 28x37cm, yttermått inklusive ram: 41x50cm
Kondition: saknar glas
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:27:13